Nyitólap Hirdetésfeladás Kapcsolat

Nálunk megtalálja új otthonát
Eladó Kert, gyümölcsös, Békésszentandrás, Harcsási üdülősor
#714400042
9.9 millió Ft
Alapterület 30 m2,  733 m2-es telken
Szobák száma nincs megadva
Építési mód Tégla
Állapot Felújítás alatt
Emelet nincs megadva

További paraméterek

  • Áron alul
  • Jó közlekedéssel
  • Kertkapcsolatos
  • Sürgős
  • Zöldövezeti
  • Bútorozottság: Bútorozatlan

Részletes leírás

Kákafoki holtág mellett, zártkerti ingatlan eladó!

Békésszentandráson a Harcsási üdülősoron eladásra kinálok,  zártkerti besorolású, felújítás alatt álló ingatlant! 

Az újratervezett házikó 30nm-es alapterületű, alápincézett (10nm), tetőtérbeépített (18nm) +erkély. Beton alapra, téglából készült, szinteltolásos hozzáépítéssel.

Látványtervek a képek között! 

A felújítása elkezdődött, a víz, és a szennyvíz hálózat teljes kiépítése, zárt (4m3) akna telepítése. Az elképzelt terv szerinti kiállások bármikor újratervezhetők, módosíthatók. Hőszigetelt műanyag nyílászárók teljes körű cseréje,beépítése. A padlószinti beltér, és a padlásszoba testre szabása a leendő tulajdonosra vár. Az udvar felől 15m2-es fedett terasz látható, mely jelenleg a még fel nem használt építőanyagok tárolására hasznosított (ytong tégla, kerti lépegető, a fürdőszoba burkolására szánt fagyálló hidegburkolat). Ezen kívül egy nagy méretű betonplacc kapott helyet, mely medence, garázs, kerti sütögető, grillező alapja lehet, de könnyűszerkezetes vendégház is telepíthető rá. 

Az ingatlan 733 nm-es gyönyörű örökzöld fenyőkkel árnyékolt területen helyezkedik el. Megközelítése két utcáról lehetséges, az előtte lévő út aszfaltozott. Kis, és nagykapuval rendelkező beton alapon vasrácsból készült kerítés határolja mindkét irányból. 

Békésszentandrás élhető település, nem csupán lakhatásra, turisztikai célból is kiváló választás lehet! Évente több ezer horgász, és nyaraló látogat ide. Ezen a dél-alföldi településen vízpart, gyönyörű természeti környezet, kultúra, szórakozás, történelem és persze remek vendéglátás tapasztalható. 

Békésszentandrást a Hármas-Körös Kákafoki-holtága öleli körbe, a 44-es főút szeli ketté. Békés megye nyugati kapujában, Szarvastól 5km-re helyezkedik el. 

Amennyiben bővebb információt szeretne, kérem hívjon! 

 

Kapcsolat

Turna Éva Katalin

Irodavezető

Ossza meg a hirdetést:
FacebookGplusTwitter